PHP Developer

Poszukujemy programisty PHP – komandosa, który dołączy do technologicznych szeregów w Gate-Software. Oddział technologii jest naszym sercem w Gate-Software, które bije pasją, determinacją i zaufaniem do swoich kompanów. Będziesz pracował przy wysokoskalowanych systemach sklepów internetowych opartych o technologie rozproszonych serwerów. Umożliwimy Ci rozwój pod okiem najlepszych programistów, przydzielimy Ci lidera, z którym będziesz mógł podnosić poprzeczkę w dziedzinie technologii eCommerce.

Wskocz z nami na wyższy poziom swojej kariery i kształtuj doświadczenia milionów klientów największych sklepów internetowych tworząc zespołowo dla nich najlepszy kod jaki możesz sobie wyobrazić.

Obowiązki na stanowisku:

– Praca przy projektowaniu aplikacji i modułów do sklepów internetowych

– Analiza oraz weryfikacja kodu aplikacji, a w tym optymalizacja i usprawnianie wykorzystanych funkcji

– Tworzenie oraz wdrażanie modułów i narzędzi, charakteryzujących się wysoką użytecznością i bezbłędnym działaniem

– Budowanie i dostarczanie wewnętrznych i zewnętrznych interfejsów API opartych o wzorzec REST i SOAP

– Dbanie o wysoką jakość kodu i przestrzeganie standardów programowania PSR

– Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych

– Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w języku PHP, mile widziana wcześniejsza praca z Magento 1 lub Magento 2

– Znasz przynajmniej jeden z frameworków PHP (Yii/Yii2, Laravel, Symfony, Zend)

– Masz doświadczenie w programowaniu w Javascript / jQuery / AJAX

– Odnajdujesz się w workflow projektowym metodologii SCRUM

– Biegle posługujesz się systemem kontroli wersji GIT

– Rozumiesz i stosujesz w swoje pracy wzorce projektowe i dobre praktyki, np. OOP, SOLID, YAGNI, KISS, DRY

– Chcesz rozwijać swoje zdolności analityczne

– Lubisz dzielić się swoją wiedzą

– Jesteś zdeterminowany, nigdy się nie poddajesz i zawsze można na ciebie liczyć

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • do 3 miesięcy będziesz szkolony z naszego framework Magento
  • będziesz realizował projekty zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • będziesz mógł rozwijać się zawodowo dzięki szkoleniom zewnętrznym
  • weźmiesz udział w ambitnych i innowacyjnych projektach
  • oferujemy współpracę w ramach umowy cywilnoprawnej lub kontraktu
  • gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 5-12 tys zł netto + vat na kontrakcie B2B
  • gwarantujemy przyjacielską atmosferę w zgranym zespole
  • umożliwiamy elastyczny czas pracy i częściową pracę zdalną
  • wspieramy w uzyskaniu certyfikatów z Magento – finansowe i szkoleniowe
  • oferujemy kwartalne imprezy integracyjne, pyszną kawę z ekspresu, cykliczne eventy takie jak pizza day, urodziny czy wspólne śniadania

Wyślij CV na [email protected] lub napisz do nas

Skontaktuj się z nami