Proszę czekać, trwa ładowanie

 

Opieka techniczna –
sklep internetowy Magento

Zapewnimy ciągłość sprzedaży w Twoim sklepie i zwiększymy jego obroty o dodatkowe 114 mln zł

Sprzedaż online trwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Sklep internetowy Magento wymaga odpowiednie opieki technicznej, zwłaszcza podczas szczytów sprzedażowych. Wymaga jej również, gdy musisz zmierzyć się z awarią, którą należy błyskawicznie naprawić.

Opieka nad sklepem internetowym Magento przez zespół naszych programistów gwarantuje, że Twój e-commerce będzie pod stałym nadzorem. Zadbamy o komfort Twoich klientów, bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji oraz szybką naprawę pojawiających się w sklepie błędów. Wszystko po to, aby klienci chętnie wracali do Ciebie po kolejne zakupy. Dzięki umowie SLA, otrzymasz gwarancję wysokiej jakości wykonywanych usług.

Sklep internetowy Magento
– jak wygląda opieka techniczna?

Dbałość o bezpieczeństwo

Ochronimy Twój sklep przed atakami hakerów, zabezpieczymy go na wypadek awarii i zadbamy o bezpieczne przechowywanie wrażliwych danych.

Utrzymanie w przypadku awarii

Zapewnimy ciągłość działania Twojego sklepu. Usterki i awarie usuniemy na bieżąco, a aktualizacje przeprowadzą doświadczeni programiści.

Weekendowe utrzymanie sklepu

Jeśli planujesz weekendową wyprzedaż lub inne działania promocyjne w dni wolne - zapewnimy Ci opiekę w tym czasie, aby awaria nie zakłóciła funkcjonalności Twojego sklepu.

Wsparcie serwerowe

Dbamy o to aby środowisko na serwerze było stabilne i bezawaryjne, a instalacja nowych mechanizmów nie wpływała negatywnie na działanie sklepu.

Czym jest
Support Magento?

Jaki jest najważniejszy element, jeśli chodzi o sprzedaż w sklepie internetowym? Z pewnością jest nim ciągłość sprzedaży. Każda przerwa w działaniu sklepu, każda minuta, gdy klient nie może w nim złożyć zamówienia, przekłada się na konkretne straty finansowe. W związku z tym warto zapewnić sobie wsparcie techniczne, z którym każdy problem w działaniu Twojego sklepu zostanie szybko i skutecznie rozwiązany.

Support Magento jest właśnie taką usługą. W jej ramach otrzymujesz dostęp do zespołu doświadczonych specjalistów Magento, którzy zajmą się Twoim sklepem i będą skutecznie serwisować go, aby mógł być dostępny dla klientów przez 24 godziny na dobę.

W ramach supportu Magento otrzymujesz:

Wsparcie serwisowe sklepu

W ramach takiego wsparcia dbamy o to, aby Twój sklep działał bezproblemowo i umożliwiał poprawne dokonywanie zamówień przez klientów. Korzystając z naszego supportu Magento możesz liczyć m.in. na:

 • szybką naprawę błędów i awarii utrudniających lub uniemożliwiających prowadzenie sprzedaży w Twoim sklepie,
 • zabezpieczenie Twojego sklepu przed zewnętrznymi atakami, m.in. kradzieżą danych, atakami hakerów,
 • działania optymalizacyjne umożliwiające prowadzenie stałej sprzedaży również w czasie wzmożonego ruchu na witrynie.

Wsparcie rozwojowe sklepu

Support Magento to również wsparcie w rozwoju Twojego sklepu o nowe funkcje i elementy pozwalające zwiększać sprzedaż. W ramach tej usługi oferujemy Ci m.in.:

 • aktualizację Magento i innych aplikacji do aktualnych wersji,
 • aktualizację modułów sklepowych,
 • wdrożenie nowych funkcji w sklepie,
 • optymalizację działania – przyspieszenie pracy Magento,
 • zmiany szaty graficznej i audyt UX,
 • wdrażanie nowych technologii usprawniających działanie sklepu (np. PWA, PIM).

Chcesz wiedzieć więcej o supporcie Magento? Zapraszamy Cię do lektury naszego artykułu, w którym zawarliśmy wszystkie niezbędne informacje:

Chcesz porozmawiać z nami o Supporcie Magento?
Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego support Magento
jest ważny?

Support Magento pozwala zabezpieczyć ciągłość sprzedaży w Twoim sklepie internetowym. Ale to nie jedyna zaleta korzystania z tej usługi. W czym jeszcze może Ci pomóc? Oto najważniejsze zalety:

 • gwarancja reakcji na zdarzenie w określonym czasie – w ramach SLA ustalamy czas, po jakim najpóźniej Twoim zgłoszeniem zajmie się nasz specjalista. Dzięki temu masz pewność, że przerwy w działaniu sklepu (lub jego funkcji) skrócone zostaną do minimum,
 • opieka doświadczonego serwisanta – support Magento zapewnia dostęp do certyfikowanych specjalistów, którzy bardzo dobrze znają się na tej konkretnej platformie sprzedażowej. To sprawia, że każda awaria naprawiana jest najszybciej, jak to tylko możliwe, przez osobę doświadczoną w tego typu działaniach,
 • możliwość rozwoju sklepu – wsparcie rozwojowe pozwala Ci wdrażać zaplanowane zmiany, a także korzystać z doświadczenia naszych konsultantów w kwestiach dalszego usprawniania i zwiększania sprzedaży internetowej,
 • czas na strategiczne myślenie i długofalowe działania – powierzając support Magento zewnętrznemu partnerowi technologicznemu zyskujesz czas na opracowanie długofalowej strategii rozwoju Twojego sklepu, pozwalającej Ci wyskalować zyski i osiągnąć zakładane cele biznesowe.

Support Magento to jedna z najważniejszych kwestii w kontekście rozwoju sklepu internetowego. Dlaczego jest taki ważny? Dowiesz się tego również z poniższego artykułu opublikowanego na naszym blogu:

Masz dodatkowe pytania związane z supportem Magento?
Skontaktuj się z nami!

Ile kosztuje
support Magento?

Koszt supportu Magento zależny jest od dwóch najważniejszych czynników – stawki za roboczogodzinę oraz ilości roboczogodzin wykupionych w miesięcznym pakiecie.

Obecnie koszt jednej roboczogodziny waha się w przedziale 180-260 zł netto. Mnożąc ją przez najmniejszy dostępny pakiet godzinowy (wynoszący 80 godzin miesięcznie), koszt takiego pakietu to kwota rozpoczynająca się od ok. 20 000 zł netto miesięcznie.

Więcej na temat kosztów supportu Magento przeczytasz w artykule, który znajdziesz na naszym blogu:

Chcesz poznać wycenę supportu Magento dla Twojego sklepu?
Przejdź do formularza!

Jak długo trwa
support Magento?

Wielu E-commerce Managerów zadaje sobie pytanie – ile tak naprawdę trwa support Magento? Czy potrzebuję go stale, czy może jest to działanie doraźne?

Nasze doświadczenie pokazuje, że wsparcie technologiczne i rozwojowe zakłada długą, często nawet wieloletnią współpracę. Ważne w tym wypadku jest m.in. podejście agencji e-commerce opiekującej się Twoim sklepem. Jeśli posiada doświadczenie i pomysły na rozwój, jesteście w stanie współpracować ze sobą bardzo długo.

Na naszym blogu przygotowaliśmy specjalny artykuł dedykowany długości współpracy w ramach supportu Magento. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego partnera technologicznego:

Szukasz sprawdzonej agencji e-commerce do długotrwałej współpracy?
Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Mam sklep na Magento 1
– czy muszę przejść na Magento 2, żeby skorzystać z opieki technicznej?

W czerwcu 2020 roku Adobe zakończyło oficjalne wsparcie Magento 1 i skupiło się wyłącznie na rozwoju drugiej wersji platformy. Czy to znaczy, że powinieneś jak najszybciej zorganizować migrację do Magento 2?

Niekoniecznie. W ramach supportu Magento możesz skutecznie rozwijać i zabezpieczać swój sklep na Magento 1. Wystarczy tylko dobry partner technologiczny posiadający odpowiednie doświadczenie.

W naszej ofercie znajdziesz wsparcie dla Magento 1 pozwalające Ci korzystać z tej platformy nawet przez 5 kolejnych lat! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego na dole strony [link do formularza].

Czy da się prowadzić sprzedaż na Magento 1 mimo braku wsparcia producenta? Okazuje się, że tak! O tym, w jaki sposób to zrobić, piszemy na naszym blogu:

Certyfikaty Magento jako poświadczenie kompetencji naszego zespołu

utrzymanie sklepu internetowego Magento
utrzymanie sklepu internetowego Magento
utrzymanie sklepu internetowego Magento

Z sukcesami prowadzimy support sklepów na Magento u naszych klientów
zapraszamy do sprawdzenia poniższych case studies:

Logo Libet

Support sklepu Magento w firmie produkcyjnej

W ramach opieki technicznej supportujemy sklep internetowy firmy Libet pod adresem e-otoczenie.pl.

https://gate-software.com/wp-content/uploads/2021/02/yes-logo.jpg

Utrzymanie sklepu na Magento dla YES

Współpracując z marką YES świadczymy usługi w zakresie utrzymania i serwisowania sklepu internetowego yes.pl oraz jego innych wersji językowych.

https://gate-software.com/wp-content/uploads/2021/02/koszulkowo-logo.jpg

Obsługa techniczna sklepu Koszulkowo

W ramach naszych działań sprawujemy opiekę nad sklepem Koszulkowo.com dbając, aby działał bezproblemowo i umożliwiał prawidłowe składanie zamówień przez klientów.

Dowiedz się jak zwiększymy obroty Twojego sklepu o dodatkowe 114 mln zł!

Napisz do mnie, zastanowimy się wspólnie jak rozwinąć Twój biznes
Porozmawiaj ze mną o swoim biznesie
https://gate-software.com/wp-content/uploads/2021/02/krzysztof-abram.jpg

Krzysztof Abram
Client Service Director, CEO
+48 694 946 435
[email protected]

Propozycje reklamowe prosimy składać na:
[email protected]

Chcesz z nami pracować? Wyślij nam CV na:
[email protected]





  Czym jest SLA?

  SLA (z ang. Service Level Agreement) to rodzaj umowy, która zapewnia utrzymanie oraz systematyczne poprawianie ustalonego między klientem a usługodawcą poziomu jakości usług. Celem jest udzielenie wsparcia oraz utrzymanie Twojego sklepu, tak aby zapewnić ciągłość oraz wysoką jakość jego działania.

  Jakie usługi wchodzą w skład SLA?

  • Możesz zgłaszać błędy w sklepie poprzez dedykowany system rejestracji zgłoszeń – HelpDesk,
  • Będziesz mieć dostęp do specjalistów, którzy rozwiążą błędy w określonym czasie,
  • Umówimy się z Tobą na konsultację z zakresu utrzymania niezawodnej pracy systemu na którym został utworzony Twój sklep,
  • Będziemy monitorować sklep (prowadzamy nadzór nad funkcjonowaniem sklepu, zbieramy statystyki oraz udostępniamy te statystyki dla Ciebie).

  O czym warto pamiętać zawierając umowę SLA:

  Ciągłość działania Twojego sklepu zostaje zapewniona dzięki trzem parametrom : czasu reakcji, czasu obejścia oraz czasu naprawy.
  Czas reakcji to okres, który trwa od momentu zgłoszenia błędu do potwierdzenia zarejestrowania w systemie zgłoszeń (HelpDesk). Czas obejścia to czas potrzebny na przywrócenie działania systemu pomimo braku usunięcia przyczyny awarii.  Natomiast czas naprawy trwa od potwierdzenia zgłoszenia błędu do przywrócenia ciągłości działania, wyłączając czas oczekiwania na odpowiedź użytkownika na zadane pytanie.

  Tymczasowe rozwiązanie (WORKAROUND)
  Pamiętaj o rozróżnieniu tymczasowego rozwiązania od całkowitej eliminacji błędu. Workaround oznacza przywrócenie poprawnego działania procesu, jednak nie jest całkowitym wyeliminowaniem przyczyny błędu. W ten sposób błąd może pojawić się ponownie. Po rozwiązanie Workaround najczęściej sięgamy podczas awarii, kiedy zależy nam na krótkim czasie naprawy. Mimo tego, pamiętaj, że jest to tylko tymczasowe rozwiązanie. Całkowite wyeliminowanie przyczyny błędu zazwyczaj wiąże się z koniecznością przygotowania, przetestowania i wdrożenia nowej wersji systemu na co potrzeba więcej czasu. Jednak to rozwiązanie zapewnia dłuższy okres poprawnego działania Twojego biznesu.

  Utrzymanie sklepu internetowego Magento

  Sklep internetowy Magento potrzebuje doświadczonej obsługi technicznej, aby działał bezproblemowo. Magento jest typem otwartego oprogramowania sklepu internetowego. Oznacza to, że oferuje szeroką skalę możliwości. Magento wyposażono w rozbudowane narzędzia do raportowania, analiz, zarządzania produktami, wersję mobilną, system płatności, a także możliwość prowadzenia kilku sklepów w ramach jednego systemu.

  Niestety, powyższe udogodnienia wiążą się z trudnością obsługi tego oprogramowania. Jako że utrzymanie sklepu internetowego na Magento nie należy do najłatwiejszych, potrzeba wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmą się wsparciem Twojego sklepu.

  Zapewnimy wsparcie techniczne, zabezpieczające ciągłość Twojej sprzedaży online. Nasz zespół programistów będzie na bieżąco rozwiązywał zakłócenia, wpływające na pełną funkcjonalność Twojego sklepu. Dzięki regularnym testom bezpieczeństwa, audytom użyteczności oraz sprawdzaniu najczęstszych ścieżek zakupowych, błędy będą szybko identyfikowane i naprawiane, co będzie się przyczyniać do wzrostu zamówień.

  Planując budżet projektu zarezerwuj środki na utrzymanie sklepu internetowego Magento, gdyż profesjonalna pomoc w utrzymaniu biznesu online jest jedynym sposobem, żeby zagwarantować wysoki poziom świadczenia usługi. Cięcie kosztów w tym przypadku nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż może się przyczynić do utraty płynności działania Twojego sklepu, co spowoduje spadek sprzedaży.

  https://gate-software.com/wp-content/uploads/2020/11/gate-black_mini.png

  Sprawdź nasze recenzje na Clutch:

  Clutch Gate-Software

  Gate-Software Sp. z o.o.

  ul. Przemysłowa 10
  33-100 Tarnów, Polska

  [email protected]
  +12 378 98 81

  https://gate-software.com/wp-content/uploads/2020/11/soda_logo-e1605877810907.png

  Jesteśmy członkiem SoDA

  https://gate-software.com/wp-content/uploads/2021/03/Adobe_Solution_Partner_Bronze-1.png

  Gate-Software jest zespołem specjalistów e-commerce Magento. Zabezpieczamy ciągłość sprzedaży online w ecommerce poprzez skuteczną opiekę techniczną. Maksymalizujemy potencjał sklepów internetowych poprzez nowoczesne rozwiązania technologiczne.