ZigaForm version 5.9.1

Proszę czekać, trwa ładowanie

 

Support Magento
– utrzymanie i rozwój sklepów internetowych

Nr 1 w Polsce w Utrzymaniu sklepów Magento

Nasza usługa najlepiej sprawdza się w sklepach, które posiadają E-commerce Managera i generują min. 7 mln zł obrotu.

W Gate-Software specjalizujemy się w utrzymaniu i rozwoju sklepów na platformie Magento. Zwiększamy sprzedaż online i zapewniamy wsparcie technologiczne przy rozwoju. Do Twojej dyspozycji oddajemy dedykowany team wraz z Project Managerem, który będzie dbał o prawidłowe działanie Twojego biznesu e-commerce.

support magento

Współpracowaliśmy m.in. z:

Logo Libet

Libet

Wdrożenie sklepu internetowego, prace utrzymaniowe.

https://gate-software.com/wp-content/uploads/2021/02/yes-logo.jpg

YES

Utrzymanie sklepu Magento 1/2, integracja z Allegro, optymalizacja.

https://gate-software.com/wp-content/uploads/2021/02/almidecor-logo.jpg

AlmiDecor

Wdrożenie sklepu internetowego, integracja z systemem ERP.

Sprawdź więcej case studies z naszych dotychczasowych realizacji lub

Support Magento w Gate-Software to:

Szybki czas reakcji również poza standardowymi godzinami pracy

Zajmiemy się krytycznym błędem na Twoim sklepie już w 2 godziny od momentu zgłoszenia. Otrzymasz stabilność systemu oraz zmniejszysz ryzyko poniesienia strat spowodowanych awarią sklepu.

Dedykowany team z Project Managerem do Twojej dyspozycji

Otrzymujesz dedykowany zespół składający się z Project Managera, developerów i testerów, z którym możesz ustalać i monitorować wykonywanie prac na czas i w budżecie. Gwarantujemy stałość zespołu w ramach pracy nad rozwojem Twojego sklepu.

Podejście MVP i dalszy rozwój Twojego biznesu

Cenimy sobie Twój czas, więc staramy się wdrażać rozwiązania w wersji MVP – tak, aby jak najszybciej można było wprowadzać je do sklepu. W ramach dalszego rozwoju sklepu konfrontujemy Twoje pomysły i proponujemy własne rozwiązania poparte wiedza i doświadczeniem w e-commerce.

Stałe pakiety utrzymaniowe zaczynające się od 120 godzin

Dzięki stałym pakietom utrzymaniowym gwarantujemy Ci konkretną ilość godzin, jakie poświęcimy na utrzymanie i rozwój Twojego sklepu w każdym miesiącu.

Połączenie wiedzy technicznej i miękkiej z zakresu e-commerce

Jasno przekazujemy wiedzę o strategiach i funkcjach w sprzedaży online bez względu na techniczny poziomu zaawansowania klienta.

Otwarta komunikacja

W naszej pracy cenimy otwartość komunikacji, dlatego zapewniamy Ci regularne spotkania z Twoim teamem, jasny proces raportowania wypracowanych godzin, a także wygodny system komunikacji do zgłaszania problemów i zadań. Zapewniamy konkretne procedury postępowania oraz pełną dokumentację techniczną.

Bezpieczeństwo Twojego biznesu Magento

Twój biznes e-commerce znajduje się pod opieką certyfikowanych specjalistów Magento. Zarówno nasi PM-owie, developerzy, jak i testerzy posiadają wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu wielu funkcji w sklepach online, zarówno w modelu B2C jak i B2B.

Doświadczeni konsultanci e-commerce

Współpracujemy z doświadczonymi konsultantami, których praca przyniosła biznesom e-commerce w Polsce miliony złotych dodatkowego obrotu.

Oszczędność Twojego czasu

Powierzając prace utrzymaniowe sklepu naszej agencji, otrzymujesz pewność, że powierzone nam zadania będą dowiezione, a Ty zyskujesz cenny czas na strategiczne planowanie rozwoju sprzedaży.

Szukasz sprawdzonego partnera do utrzymania i rozwoju swojego sklepu Magento?

Sklep internetowy Magento
– jak wygląda opieka techniczna?

Dbałość o bezpieczeństwo

Ochronimy Twój sklep przed atakami hakerów, zabezpieczymy go na wypadek awarii i zadbamy o bezpieczne przechowywanie wrażliwych danych.

Utrzymanie w przypadku awarii

Zapewnimy ciągłość działania Twojego sklepu. Usterki i awarie usuniemy na bieżąco, a aktualizacje przeprowadzą doświadczeni programiści.

Weekendowe utrzymanie sklepu

Jeśli planujesz weekendową wyprzedaż lub inne działania promocyjne w dni wolne - zapewnimy Ci opiekę w tym czasie, aby awaria nie zakłóciła funkcjonalności Twojego sklepu.

Wsparcie serwerowe

Dbamy o to aby środowisko na serwerze było stabilne i bezawaryjne, a instalacja nowych mechanizmów nie wpływała negatywnie na działanie sklepu.

Czym jest
Support Magento?

Jaki jest najważniejszy element, jeśli chodzi o sprzedaż w sklepie internetowym? Z pewnością jest nim ciągłość sprzedaży. Każda przerwa w działaniu sklepu, każda minuta, gdy klient nie może w nim złożyć zamówienia, przekłada się na konkretne straty finansowe. W związku z tym warto zapewnić sobie wsparcie techniczne, z którym każdy problem w działaniu Twojego sklepu zostanie szybko i skutecznie rozwiązany.

Support Magento jest właśnie taką usługą. W jej ramach otrzymujesz dostęp do zespołu doświadczonych specjalistów Magento, którzy zajmą się Twoim sklepem i będą skutecznie serwisować go, aby mógł być dostępny dla klientów przez 24 godziny na dobę.

W ramach supportu Magento otrzymujesz:

Wsparcie serwisowe sklepu

W ramach takiego wsparcia dbamy o to, aby Twój sklep działał bezproblemowo i umożliwiał poprawne dokonywanie zamówień przez klientów. Korzystając z naszego supportu Magento możesz liczyć m.in. na:

 • szybką naprawę błędów i awarii utrudniających lub uniemożliwiających prowadzenie sprzedaży w Twoim sklepie,
 • zabezpieczenie Twojego sklepu przed zewnętrznymi atakami, m.in. kradzieżą danych, atakami hakerów,
 • działania optymalizacyjne umożliwiające prowadzenie stałej sprzedaży również w czasie wzmożonego ruchu na witrynie.

Wsparcie rozwojowe sklepu

Support Magento to również wsparcie w rozwoju Twojego sklepu o nowe funkcje i elementy pozwalające zwiększać sprzedaż. W ramach tej usługi oferujemy Ci m.in.:

 • aktualizację Magento i innych aplikacji do aktualnych wersji,
 • aktualizację modułów sklepowych,
 • wdrożenie nowych funkcji w sklepie,
 • optymalizację działania – przyspieszenie pracy Magento,
 • zmiany szaty graficznej i audyt UX,
 • wdrażanie nowych technologii usprawniających działanie sklepu (np. PWA, PIM).

Chcesz wiedzieć więcej o supporcie Magento? Zapraszamy Cię do lektury naszego artykułu, w którym zawarliśmy wszystkie niezbędne informacje:

Dlaczego support Magento
jest ważny?

Support Magento pozwala zabezpieczyć ciągłość sprzedaży w Twoim sklepie internetowym. Ale to nie jedyna zaleta korzystania z tej usługi. W czym jeszcze może Ci pomóc? Oto najważniejsze zalety:

 • gwarancja reakcji na zdarzenie w określonym czasie – w ramach SLA ustalamy czas, po jakim najpóźniej Twoim zgłoszeniem zajmie się nasz specjalista. Dzięki temu masz pewność, że przerwy w działaniu sklepu (lub jego funkcji) skrócone zostaną do minimum,
 • opieka doświadczonego serwisanta – support Magento zapewnia dostęp do certyfikowanych specjalistów, którzy bardzo dobrze znają się na tej konkretnej platformie sprzedażowej. To sprawia, że każda awaria naprawiana jest najszybciej, jak to tylko możliwe, przez osobę doświadczoną w tego typu działaniach,
 • możliwość rozwoju sklepu – wsparcie rozwojowe pozwala Ci wdrażać zaplanowane zmiany, a także korzystać z doświadczenia naszych konsultantów w kwestiach dalszego usprawniania i zwiększania sprzedaży internetowej,
 • czas na strategiczne myślenie i długofalowe działania – powierzając support Magento zewnętrznemu partnerowi technologicznemu zyskujesz czas na opracowanie długofalowej strategii rozwoju Twojego sklepu, pozwalającej Ci wyskalować zyski i osiągnąć zakładane cele biznesowe.

Support Magento to jedna z najważniejszych kwestii w kontekście rozwoju sklepu internetowego. Dlaczego jest taki ważny? Dowiesz się tego również z poniższego artykułu opublikowanego na naszym blogu:

Masz dodatkowe pytania związane z supportem Magento?
Skontaktuj się z nami!

Ile kosztuje
support Magento?

Koszt supportu Magento zależny jest od dwóch najważniejszych czynników – stawki za roboczogodzinę oraz ilości roboczogodzin wykupionych w miesięcznym pakiecie.

Obecnie koszt jednej roboczogodziny waha się w przedziale 180-260 zł netto. Mnożąc ją przez najmniejszy dostępny pakiet godzinowy (wynoszący 80 godzin miesięcznie), koszt takiego pakietu to kwota rozpoczynająca się od ok. 20 000 zł netto miesięcznie.

Więcej na temat kosztów supportu Magento przeczytasz w artykule, który znajdziesz na naszym blogu:

Chcesz poznać wycenę supportu Magento dla Twojego sklepu?
Przejdź do formularza!

Jak długo trwa
support Magento?

Wielu E-commerce Managerów zadaje sobie pytanie – ile tak naprawdę trwa support Magento? Czy potrzebuję go stale, czy może jest to działanie doraźne?

Nasze doświadczenie pokazuje, że wsparcie technologiczne i rozwojowe zakłada długą, często nawet wieloletnią współpracę. Ważne w tym wypadku jest m.in. podejście agencji e-commerce opiekującej się Twoim sklepem. Jeśli posiada doświadczenie i pomysły na rozwój, jesteście w stanie współpracować ze sobą bardzo długo.

Na naszym blogu przygotowaliśmy specjalny artykuł dedykowany długości współpracy w ramach supportu Magento. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego partnera technologicznego:

Szukasz sprawdzonej agencji e-commerce do długotrwałej współpracy?
Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Mam sklep na Magento 1
– czy muszę przejść na Magento 2, żeby skorzystać z opieki technicznej?

W czerwcu 2020 roku Adobe zakończyło oficjalne wsparcie Magento 1 i skupiło się wyłącznie na rozwoju drugiej wersji platformy. Czy to znaczy, że powinieneś jak najszybciej zorganizować migrację do Magento 2?

Niekoniecznie. W ramach supportu Magento możesz skutecznie rozwijać i zabezpieczać swój sklep na Magento 1. Wystarczy tylko dobry partner technologiczny posiadający odpowiednie doświadczenie.

W naszej ofercie znajdziesz wsparcie dla Magento 1 pozwalające Ci korzystać z tej platformy nawet przez 5 kolejnych lat! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego na dole strony [link do formularza].

Czy da się prowadzić sprzedaż na Magento 1 mimo braku wsparcia producenta? Okazuje się, że tak! O tym, w jaki sposób to zrobić, piszemy na naszym blogu:

Certyfikaty Magento jako poświadczenie kompetencji naszego zespołu

utrzymanie sklepu internetowego Magento
utrzymanie sklepu internetowego Magento
utrzymanie sklepu internetowego Magento

Czym jest SLA?

SLA (z ang. Service Level Agreement) to rodzaj umowy, która zapewnia utrzymanie oraz systematyczne poprawianie ustalonego między klientem a usługodawcą poziomu jakości usług. Celem jest udzielenie wsparcia oraz utrzymanie Twojego sklepu, tak aby zapewnić ciągłość oraz wysoką jakość jego działania.

Jakie usługi wchodzą w skład SLA?

 • Możesz zgłaszać błędy w sklepie poprzez dedykowany system rejestracji zgłoszeń – HelpDesk,
 • Będziesz mieć dostęp do specjalistów, którzy rozwiążą błędy w określonym czasie,
 • Umówimy się z Tobą na konsultację z zakresu utrzymania niezawodnej pracy systemu na którym został utworzony Twój sklep,
 • Będziemy monitorować sklep (prowadzamy nadzór nad funkcjonowaniem sklepu, zbieramy statystyki oraz udostępniamy te statystyki dla Ciebie).

O czym warto pamiętać zawierając umowę SLA:

Ciągłość działania Twojego sklepu zostaje zapewniona dzięki trzem parametrom : czasu reakcji, czasu obejścia oraz czasu naprawy.
Czas reakcji to okres, który trwa od momentu zgłoszenia błędu do potwierdzenia zarejestrowania w systemie zgłoszeń (HelpDesk). Czas obejścia to czas potrzebny na przywrócenie działania systemu pomimo braku usunięcia przyczyny awarii.  Natomiast czas naprawy trwa od potwierdzenia zgłoszenia błędu do przywrócenia ciągłości działania, wyłączając czas oczekiwania na odpowiedź użytkownika na zadane pytanie.

Tymczasowe rozwiązanie (WORKAROUND)
Pamiętaj o rozróżnieniu tymczasowego rozwiązania od całkowitej eliminacji błędu. Workaround oznacza przywrócenie poprawnego działania procesu, jednak nie jest całkowitym wyeliminowaniem przyczyny błędu. W ten sposób błąd może pojawić się ponownie. Po rozwiązanie Workaround najczęściej sięgamy podczas awarii, kiedy zależy nam na krótkim czasie naprawy. Mimo tego, pamiętaj, że jest to tylko tymczasowe rozwiązanie. Całkowite wyeliminowanie przyczyny błędu zazwyczaj wiąże się z koniecznością przygotowania, przetestowania i wdrożenia nowej wersji systemu na co potrzeba więcej czasu. Jednak to rozwiązanie zapewnia dłuższy okres poprawnego działania Twojego biznesu.

Utrzymanie sklepu internetowego Magento

Sklep internetowy Magento potrzebuje doświadczonej obsługi technicznej, aby działał bezproblemowo. Magento jest typem otwartego oprogramowania sklepu internetowego. Oznacza to, że oferuje szeroką skalę możliwości. Magento wyposażono w rozbudowane narzędzia do raportowania, analiz, zarządzania produktami, wersję mobilną, system płatności, a także możliwość prowadzenia kilku sklepów w ramach jednego systemu.

Niestety, powyższe udogodnienia wiążą się z trudnością obsługi tego oprogramowania. Jako że utrzymanie sklepu internetowego na Magento nie należy do najłatwiejszych, potrzeba wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmą się wsparciem Twojego sklepu.

Zapewnimy wsparcie techniczne, zabezpieczające ciągłość Twojej sprzedaży online. Nasz zespół programistów będzie na bieżąco rozwiązywał zakłócenia, wpływające na pełną funkcjonalność Twojego sklepu. Dzięki regularnym testom bezpieczeństwa, audytom użyteczności oraz sprawdzaniu najczęstszych ścieżek zakupowych, błędy będą szybko identyfikowane i naprawiane, co będzie się przyczyniać do wzrostu zamówień.

Planując budżet projektu zarezerwuj środki na utrzymanie sklepu internetowego Magento, gdyż profesjonalna pomoc w utrzymaniu biznesu online jest jedynym sposobem, żeby zagwarantować wysoki poziom świadczenia usługi. Cięcie kosztów w tym przypadku nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż może się przyczynić do utraty płynności działania Twojego sklepu, co spowoduje spadek sprzedaży.

Gate-Software jest zespołem specjalistów e-commerce Magento. Zabezpieczamy ciągłość sprzedaży online w ecommerce poprzez skuteczną opiekę techniczną. Maksymalizujemy potencjał sklepów internetowych poprzez nowoczesne rozwiązania technologiczne.