ZigaForm version 5.9.1

Proszę czekać, trwa ładowanie

PHP Symfony Developer

Poszukujemy programisty PHP – komandosa, który dołączy do technologicznych szeregów w Gate-Software. Oddział technologii jest naszym sercem w Gate-Software, które bije pasją, determinacją i zaufaniem do swoich kompanów. Będziesz pracował przy wysokoskalowanych systemach sklepów internetowych opartych o technologie rozproszonych serwerów. Umożliwimy Ci rozwój pod okiem najlepszych programistów, przydzielimy Ci lidera, z którym będziesz mógł podnosić poprzeczkę w dziedzinie technologii eCommerce.

Obowiązki na stanowisku:

  • Praca przy projektowaniu aplikacji i modułów do sklepów internetowych
  • Analiza oraz weryfikacja kodu aplikacji, a w tym optymalizacja i usprawnianie wykorzystanych funkcji
  • Tworzenie oraz wdrażanie modułów i narzędzi, charakteryzujących się wysoką użytecznością i bezbłędnym działaniem
  • Budowanie i dostarczanie wewnętrznych i zewnętrznych interfejsów API opartych o wzorzec REST i SOAP
  • Dbanie o wysoką jakość kodu i przestrzeganie standardów programowania PSR
  • Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych

  • Posiadasz 5 lat doświadczenia komercyjnego w języku PHP oraz z Symfony i Laravel
  • Masz doświadczenie w programowaniu w Javascript / jQuery / AJAX (mile widziane)
  • Odnajdujesz się w workflow projektowym metodologii SCRUM
  • Masz doświadczenie w integracji z systemami ERP klienta (mile widziane) oraz z relacyjnymi bazami danych (preferowany MySQL)
  • Pracowałeś z Elasticsearch i/lub Sphinx (mile widziane)
  • Masz doświadczenie z Prestashop (mile widziane)
  • Biegle posługujesz się systemem kontroli wersji GIT
  • Rozumiesz i stosujesz w swoje pracy wzorce projektowe i dobre praktyki, np. OOP, SOLID, YAGNI, KISS, DRY
  • Chcesz rozwijać swoje zdolności analityczne
  • Lubisz dzielić się swoją wiedzą
  • Jesteś zdeterminowany, nigdy się nie poddajesz i zawsze można na ciebie liczyć

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Będziesz realizował projekty zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • Będziesz mógł rozwijać się zawodowo dzięki szkoleniom zewnętrznym
  • Weźmiesz udział w ambitnych i innowacyjnych projektach
  • Oferujemy współpracę w ramach umowy cywilnoprawnej lub kontraktu
  • Gwarantujemy przyjacielską atmosferę w zgranym zespole
  • Umożliwiamy elastyczny czas pracy i pracę zdalną
  • Wspieramy w uzyskaniu certyfikatów z Magento – finansowe i szkoleniowe
  • Oferujemy kwartalne imprezy integracyjne, pyszną kawę z ekspresu, cykliczne eventy takie jak pizza day, urodziny czy wspólne śniadania