ZigaForm version 5.9.1

Proszę czekać, trwa ładowanie

 

Skuteczna sprzedaż B2B przez 24h na dobę

Udostępnij swoim klientom samoobsługową platformę sprzedażową

Biznes B2B różni się od biznesu B2C. Tutaj decyzja zakupu zależy od więcej niż jednej osoby. Produktem sprzedaży jest towar o wysokiej wartości, a nawet szereg usług. W związku z tym klienci B2B potrzebują indywidualnego podejścia oraz rozwiązań, które ułatwią im decyzję podjęcia zakupu.

Udostępniając swoim klientom samoobsługową platformę sprzedażową, pozwolisz im dokonywać zakupów hurtowych przez 24 godziny na dobę. Magento B2B ułatwi Twoją pracę także dzięki integracjom z programami handlowymi, automatycznie pobierając stany magazynowe, cenniki produktów, zamówienia czy klientów.

pwa

Wspólnie stworzymy system B2B dla Twojego e-commerce.

Co oferujemy?

Skuteczną sprzedaż B2B przez 24h na dobę

Poprzez udostepnienie samoobsługowej platformy sprzedażowej Twoi klienci będą mogli dokonywać zakupów o każdej porze dnia i nocy. Twój sklep internetowy będzie pod stałym nadzorem tak aby mógł w pełni funkcjonować.

Pełną automatyzację przyjmowania zamówień od klientów biznesowych

Automatyzacja pozwoli na szybka obsługę zamówień hurtowych, pozwoli na integrację z programami handlowymi automatycznie pobierając stany magazynowe czy też cenniki produktów

Udostępnianie kontrahentom zawsze aktualnych informacji

Twoja platforma będzie mogła przechowywać cała historie zamówień jaki i procesów zakupowych z twoimi klientami, a także wszelkie informacje na temat płatności.

Personalizację treści prezentowanych klientom

Klienci B2B są szczególnie wymagający, dlatego też dbamy o indywidualne podejście do potrzeb danego klienta

Automatyczną wymianę danych platformy B2B z systemem ERP, programami handlowo-magazynowymi i innymi

Dzięki automatyzacji wszelkie dane znajda się w jednym miejscu, tam gdzie potrzebujesz

Łatwy do obsługi interfejs

Sprawimy, że Twój sklep będzie prosty w obsłudze, a jednocześnie zaoferuje same przydatne i praktyczne funkcje

Dlaczego Magento jest platformą idealną do sprzedaży B2B?

Biznes B2B można rozwinąć na wielu platformach. My polecamy Magento, gdyż jest to platforma o niemal nieograniczonych możliwościach. W związku z tym  prezentujemy powody dla których warto zdecydować się na biznes B2B z Magento:

Konfiguracja systemu B2B dla klienta

Magento jest oprogramowaniem otwartym co oznacza, że posiada niemal nieograniczone możliwości w dostosowaniu platformy B2B do indywidualnych potrzeb klienta. Otwartość kodu pozwala na dowolne modyfikacje jak i tworzenie nowych funkcji oraz rozszerzeń w zależności od potrzeb rynku. Magento posiada też funkcjonalności, przydatne nie tylko w sektorze B2B ale też B2C. Do nich należą: wyświetlanie listingu produktów w widoku grid, ustalenie parametrów wg. jakich możesz sortować produkty np. wg nazwy czy też konfiguracja podstawowego mechanizmu filtrowania dla każdej z kategorii produktów.

Wielojęzykowość

Funkcjonalność ta jest szczególnie ważna jeżeli chcemy wkroczyć na rynek zagraniczny. Wersje językowe systemu B2B funkcjonują na odrębnych domenach językowych tzn. przełączenie się np. na wersję rosyjską zmieni również domenę docelową z językiem

Magazyn oraz stan produktów

Dobra organizacja oraz digitalizacja towarów oraz magazynu w systemie B2B jest kluczowa gdyż ilość produktów na stanie magazynowym niejednokrotnie przekracza milion. System posiada wbudowany jeden magazyn główny.  na którym przechowywane jest stan produktu. Po sprzedaniu stan jest zmniejszany o liczbę sprzedanego towaru. Dodatkową funkcją jest także wyświetlanie produktów nawet przy zerowym stanie magazynowym (stock -1).

Mimo iż produkt nie jest dostępny i nie można go zakupić klient wciąż może znaleźć informacje o produkcie. Produkt ma widoczne wszystkie parametry (opis, atrybuty), a poniżej pokazujemy produkty powiązane, które mogą zachęcić klienta do zakupu.

Integracje z zewnętrznymi systemami

Magento możemy sprawnie zintegrować z systemami ERP, które przechowują wszystkie dane dotyczące twoich klientów oraz produktów. Taka integracja zapewnia stały i szybki przepływ informacji między platformą B2B a systemem firmy. Magento posiada tez bardzo rozbudowane API, czyli zbiór reguł, które pozwalają na komunikowanie się aplikacji między sobą. Umożliwia to zintegrowanie innych systemów w firmie, np. PIM, CRM lub marketing automation.

Konfiguracja cen

W branży B2B każda firma oraz klient mają inne potrzeby. Dlatego opcja indywidualnych cenników pozwala odpowiednio dostosować się do wymagań kupującego. Każdy użytkownik może mieć przypisaną własną cenę produktu, niezależnie od ceny ustawionej w systemie. W przypadku gdy klient nie ma przypisanej ceny wyświetla się cena detaliczna (cenę zdefiniowaną w produkcie). W przypadku zmiany cennika obowiązuje cena, która widniała przy produkcie w momencie zamówienia.

Magento Commerce

Magento Commerce jest płatną, gotową wersją platformy przeznaczonej dla dużych biznesów B2B. Platforma w wersji Commerce dostarcza od razu takie funkcje jak negocjacja ceny, planowanie akcji promocyjnych, szybkie zamówienia czy kredyt kupiecki. Jest tez świetną opcją dla firm, które szybko się rozrastają i potrzebują dużego wsparcia.

Podsumowując, Magento może być doskonałym wyborem dla biznesu B2B. Zarówno darmowa jak i płatna wersja dostarcza wiele możliwości, które możesz wykorzystać aby rozwijać swoją firmę. Bez wątpienia platforma ta da możliwość szybkiego reagowania na zmiany, dostosowywania się do rynku oraz wyprzedzenia konkurencji.

Zapytaj o cenę gotowego systemu B2B dla Twojej firmy

Szukasz sprawdzonego partnera Magento?

Gate-Software jest zespołem specjalistów e-commerce Magento. Zabezpieczamy ciągłość sprzedaży online w ecommerce poprzez skuteczną opiekę techniczną. Maksymalizujemy potencjał sklepów internetowych poprzez nowoczesne rozwiązania technologiczne.