ZigaForm version 5.9.1

Proszę czekać, trwa ładowanie

New Business Manager

Poszukujemy Managera Sprzedaży z doświadczeniem w projektach eCommerce i sprzedaży B2B, który pokieruje sprzedażowym zespołem w Gate-Software. Oddział sprzedaży jest strategicznym wsparciem Firmy i jednym z najważniejszych jej filarów. Będziesz pracował przy tworzeniu i wdrażaniu strategii sprzedażowej skierowanej do klientów zagranicznych (Niemcy, Holandia, Austria)

Obowiązki na stanowisku:

  • Pozyskiwanie nowych projektów utrzymania systemów Magento wykorzystując różne kanały komunikacji
  • Utrzymywania relacji z aktualnymi klientami
  • Pozyskiwaniem rekomendacji i referencji od klientów do portalu typu Clutch,
  • Tworzenie ofert i ofertowanie nowych klientów
  • współpraca z działem marketingu w zakresie pozyskiwania nowych klientów
  • Tworzenie, aktualizowanie bazy potencjalnych klientów i analizowanie rynku
  • Wsparcie w budowaniu procesów sprzedażowych
  • Pierwsza kwalifikacja potencjalnych klientów
  • Raportowanie postępu swojej pracy i osiągniętych celów

  • Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie w obsłudze klienta B2B
  • Pracowałeś przy dedykowanych systemach eCommerce lub systemach Open Source
  • Wiesz w jaki sposób wyszukiwać i gromadzić informacje w systemach CRM np. Livespace
  • Jesteś komunikatywna/y i potrafisz budować relacje
  • Potrafisz pracować na celach
  • Odnajdujesz się w świecie nowych technologii
  • Posiadasz zdolności analityczne, jesteś dociekliwa/y i dokładna/y
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie C1
  • Pracowałeś/łaś na zagranicznych rynkach np. Niemcy, Austria, Holandia (duży atut)

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Będziesz mógł rozwijać się zawodowo dzięki szkoleniom i współpracy z doświadczonymi liderami sprzedaży
  • Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników i doświadczenia
  • Umożliwiamy elastyczny czas pracy i dopuszczamy pracę zdalną
  • Wspieramy w uzyskaniu certyfikatów – finansowe i szkoleniowe
  • Oferujemy imprezy integracyjne, cykliczne eventy firmowe