ZigaForm version 5.9.1

Proszę czekać, trwa ładowanie

 

Wdrożenia Magento
przez certyfikowany zespół

Tworzymy sklepy internetowe dla sieci sprzedaży i detalistów.

Magento to niekwestionowany lider platform e-commerce dostępnych na rynku. Wdrożenia Magento to dobre rozwiązanie dla marek B2B i B2C, które pozwala myśleć o sprzedaży i rozwoju biznesu. 

Nasze platformy e-commerce można w pełni modyfikować, by rozwijały się razem z Twoim biznesem. Zapewniamy obsługę techniczną i doradzamy jak zwiększać wartość zamówień i konwersję.

wdrożenia magento
https://gate-software.com/wp-content/uploads/2020/05/magento.png

Dlaczego warto wybrać Magento?

 • W podstawowej wersji Magento jest oprogramowaniem typu open source – co oznacza, że jest możliwość bezpłatnego użycia.
 • Magento udostępnia bardzo zaawansowane funkcjonalności dla e-commerce.
  Możesz mieć dostęp do rozbudowanych raportów, historii zamówień, powiadamianie o ponownej dostępności produktu i wiele innych. Magento udostępnia te funkcje od początku, bez konieczności dorabiania tych funkcji. Umożliwiają one działania w obszarach marketingowych, lojalizacjil klientów oraz zwiększenia efektywności biznesowej.
 • Magento korzystnie wpływa na pozycjonowanie (SEO)
 • Magento w łatwy sposób można skalować (dostosowywać do Twoich potrzeb i biznesu)
 • Jest to oprogramowanie bardzo wydajne.

Certyfikaty Magento jako poświadczenie kompetencji naszego zespołu

utrzymanie sklepu internetowego Magento
utrzymanie sklepu internetowego Magento
utrzymanie sklepu internetowego Magento

Zaufali nam

logowww_sniezka
logowww_yes
logowww_koszulkowo
logowww_natura
logowww_hexeline
logowww_hael
logowww_pwpw
logowww_almi
logowww_bayla
logowww_ruckzuck

Wdrożyliśmy sklepy na Magento u naszych klientów,
sprawdź poniższe case studies:

Logo Libet

Wdrożenie sklepu Magento dla firmy produkcyjnej

Współpracując z firmą Libet S.A. – czołowym producentem kostki brukowej – przygotowaliśmy do uruchomienia sklep internetowy pod adresem e-otoczenie.pl. Sklep ten, przeznaczony do działań w modelu B2C, otworzył firmę na zupełnie nowy dla niej kanał sprzedaży.

Dzięki temu uniezależniła się od dystrybutorów, oferując w okresie pandemii COVID-19 dostęp do swojej oferty bezpośrednio klientom końcowym.

https://gate-software.com/wp-content/uploads/2021/02/almidecor-logo.jpg

Sklep na Magento dla AlmiDecor

Współpraca z firmą AlmiDecor – siecią salonów sprzedających meble i dodatki wnętrzarskie – miała na celu wdrożenie sklepu opartego o platformę Magento.

Sklep dostępny pod adresem almidecor.com i zapewnia klientom dostęp do szerokiej oferty produktów, do których dostać mogą się m.in. poprzez rozbudowane menu zaprojektowane i wdrożone przez naszą firmę.

Przeczytaj również o wdrożeniach Magento
na naszym blogu:

Chcesz wdrożyć w swoim biznesie Magento?
Skontaktuj się z nami

Jak pracujemy?

Analiza przedwdrożeniowa

Dokładna diagnoza sytuacji, określenie celów i kluczowych wyzwań.

Opracowanie harmonogramu

Ustalenie celów, priorytetów po konsultacji z Klientem.

Specyfikacja

Opracowanie specyfikacji i architektury docelowego rozwiązania.

Propozycja rozwiązań

Proponujemy funkcje, które spełnią Twoje założenia i zwiększą sprzedaż.

Wdrożenie

Prace graficzne, frontend i programistyczne. Testy i uruchomienie nowej platformy.

Rozwój i utrzymanie Magento

Proponujemy nowe funkcjonalności wraz z analizą ich opłacalności.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

W czym jeszcze możemy ci pomóc?

Doradztwo e-commerce

Usprawnimy Twój e-commerce

Dedykowane platformy B2B i B2C

Tworzymy platformy handlu biznesowego.

Utrzymanie sklepów Magento 1 i Magento 2

Dbamy o ciągłe działanie Twojego sklepu online.

Wdrożenia PIM

PIM to narzędzie do lepszego zarządzania produktami.

Integracja Magento z ERP

Pomagamy rozwiązać Twoje problemy z Magento

PWA

Progressive Web Aplications to przyszłość e-commerce

Migracje z Magento 1.x na 2.x

Przeprowadź z nami bezpieczną migrację

UX/UI

Dostarczamy bezpieczną infrastrukturę serwerową dla Twojego sklepu.

Dlaczego warto wybrać Magento? 

Magento jest zaawansowaną platforma e-commerce,  o bardzo dużych możliwościach personalizacji. Oprogramowanie od Adobe daje pełną kontrolę nad tym jak serwis wygląda i jak  działa. Magento umożliwia łatwe zarządzanie z pozycji administratora. Daje dostęp do szczegółowych statystyk i analiz działań klientów ich ścieżek oraz sprzedaży. Wdrożenie Magento da Ci solidny fundament, na którym budować możesz skuteczną sprzedaż i planować rozwój Twojego biznesu. 

Nasz wyspecjalizowany team ma doświadczenie we wdrażaniu sklepów internetowych przyjazne dla klienta, bezpieczne i dostosowane do Twoich potrzeb. 

Niekwestionowanym atutem Magento jest jego elastyczność, która pozwala na dopasowanie funkcjonalności do niemal wszystkich branż. Oprogramowanie posiada możliwość integracji z większością dostępnych na rynku usług wspierających eCommerce, z systemami e-płatności, marketing automation i innych.

Wspieranie mobilności

Mobile first to powielane stwierdzenie w branży eCommerce od dobrych kilku lat. O ile rok mobile ciągle nie nadchodzi, o tyle zwiększone użytkowanie i konsumpcja mediów przez użytkowników jest faktem. Dlatego ważne jest by sprzedaż online Twojego biznesu, nie pominęła tego jakże ważnego kanału.
Magento 2 pozwala dostosować sklep internetowy do urządzeń mobilnych. Dzięki udostępnionemu narzędziu PWA Studio, możliwe jest zbudowanie sklepu internetowego jako Progressive Web Application. Wprowadzenie tego nowoczesnego rozwiązania zapewni Twoim klientom szybkie i wygodne zakupy mobilne.

Personalizacja

Wdrożenie Magento Commerce umożliwi Ci personalizowanie treści czy promocji na sklepie. Dodawanie treści, produktów w panelu jest proste i intuicyjne. Za pomocą narzędzia Page Builder typu „przeciągnij i upuść” – możesz stworzyć własną podstronę na sklepie, dodać kartę produktu czy stronę tekstową. 

Łatwa integracja

Dzięki Magento Order Management możesz mieć łatwy dostęp do zasobów swojej firmy. Rozwiązanie to pozwala na zamianę jednej platformy w mini-centrum zarządzania zamówieniami w każdym kanale sprzedaży. Magento Order Management zapewnia bezproblemową obsługę klienta, co zwiększa sprzedaż przy jednoczesnej redukcji kosztów i przyspiesza czas wprowadzenia produktu na rynek.

Łatwe skalowanie

Wdrożenie Magento Commerce pomoże ci również sprawnie wprowadzić Twoją markę na nowe rynki,  w tym Zagraniczne. Dzięki takim funkcjom platformy jak multistore, wielojęzyczność, wielowalutowość, szybciej uruchomisz sklep internetowy w nowych miejscach i zareagujesz na zmiany na danym rynku. 

Magento to platforma e-commerce, która pozwala na stworzenie prostych jak i bardzo skomplikowanych sklepów czy platform sprzedażowych B2C jak i B2B. By w pełni korzystać z jej możliwości, konieczna jest specjalistyczna wiedza doświadczonych deweloperów

Dla kogo będzie odpowiednie Magento

Wdrożenia na Magento są odpowiednie dla średnich i dużych biznesów, lub takich które mają dużą dynamikę rozwoju. Magento to stabilne rozwiązanie systemowe. Co będzie dla Ciebie bardzo istotne w przypadku organizacji takich akcji jak Cyber Monday, Wyprzedaże świąteczne czy Black Friday. Magento pozwala na dowolne wykorzystanie funkcji systemowych, a wraz z rozwojem biznesu możesz z powodzeniem wdrażać kolejne. 

Dla tych którzy chcą mieć dostęp do wielu informacji z poziomu jednego panelu. 

Dzięki Magento Inventory możliwe jest efektywniejsze zarządzanie stanami magazynowymi, produktami, zapasami. 

Wdrożenia Magento to ukłon w stronę tych, którzy chcą oszczędzać czas. Korzystając z narzędzi do tworzenia i edycji treści – Page Builder możesz stworzyć karty produktu, strony tekstowe i wiele innych w krótkim czasie bez konieczności korzystania z pomocy dewelopera.

Możliwości Magento to również duża pomoc dla Twojego działu sprzedaży. 

Dział sprzedaży przy użyciu oprogramowania od Adobe może tworzyć zamówienia w imieniu Klientów, oraz szybko reagować na zapytania ofertowe online za pomocą pełnego zestawu narzędzi do zarządzania ofertami.

Jeśli chcesz szturmem zdobyć rynek e-handlu mobile – to Magento jest wyjściem idealnym. Platforma Magento pomaga tworzyć wciągające i zoptymalizowane pod względem mobilnym doświadczenia zakupowe dzięki PWA. Decydując się na PWA Twoi Klienci będa mogli przeglądać ofertę bawet będąc offline (jeśli wcześniej pobiorą twoją stronę na swoje urządzenie). Dzięki temu twoi klienci będą mogli składać zamówienia na dowolnym urządzeniu, w dowolnym czasie i miejscu.

Magento dostępne jest w 3 wersjach:  Open Source, Commerce oraz Cloud. Warto poznać możliwości wszystkich by zdecydować o wdrożeniu tej, która najlepiej realizować będzie Twoje cele.  

Dlaczego warto wybrać do wdrożenia Magento Gate Software? 

 • Zajmujemy się kompleksowo wdrożeniami e-commerce
 • Zapewniamy analizę przedwdrożeniową
 • przygotowujemy realny harmonogram wdrożenia 
 • Opracowujemy strategię e-commerce, dedykowaną Twojemu biznesowi 
 • Oferujemy kompleksową obsługę powdrożeniową – zapytaj nas o utrzymanie Magento 
 • Zapewniamy opracowanie koncepcji i realizacji strategii e-commerce – mającej na celu zwiększenie współczynnika konwersji

Porozmawiajmy o rozwoju Twojego biznesu

Szukasz sprawdzonego partnera Magento?

Gate-Software jest zespołem specjalistów e-commerce Magento. Zabezpieczamy ciągłość sprzedaży online w ecommerce poprzez skuteczną opiekę techniczną. Maksymalizujemy potencjał sklepów internetowych poprzez nowoczesne rozwiązania technologiczne.