ZigaForm version 5.9.1

Proszę czekać, trwa ładowanie

 

Przejęcie projektu

Szukasz agencji e-commerce, która dokończy Twój projekt wdrożenia lub migracji sklepu na Magento?

Twoja dotychczasowa agencja e-commerce nie wywiązuje się z umowy? Projekt wdrożenia lub migracji Magento trwa zdecydowanie zbyt długo? Chętnie go przejmiemy i doprowadzimy do szczęśliwego końca.

Wdrożenie Magento lub migracja do wersji Magento 2 to proces złożony, wymagający nie tylko czasu, ale również odpowiednich umiejętności. Nasze dotychczasowe współprace z innymi klientami pokazują, że warto nawiązać z nami współpracę.

Jeśli nie jesteś zadowolony ze współpracy z aktualną agencją e-commerce, skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

support magento

Szukasz dobrej agencji e-commerce?
Sprawdź, jakie kryteria powinna spełniać!

Dlaczego warto przenieść swój projekt do Gate-Software?

Z sukcesami wdrażamy i rozwijamy sklepy Magento u naszych klientów
zapraszamy do sprawdzenia poniższych case studies:

Logo Libet

Wdrożenie sklepu Magento w firmie produkcyjnej

W ramach współpracy wdrożyliśmy sklep internetowy firmy Libet pod adresem e-otoczenie.pl. Obecnie zajmujemy się jego supportem i rozwojem.

https://gate-software.com/wp-content/uploads/2021/02/almidecor-logo.jpg

Wdrożenie sklepu AlmiDecor

Dla naszego klienta – firmy AlmiDecor – wdrożyliśmy sklep Magento, a następnie zapewniliśmy mu wsparcie techniczne oraz rozwojowe.

Posiadamy certyfikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem w Magento

utrzymanie sklepu internetowego Magento
utrzymanie sklepu internetowego Magento
utrzymanie sklepu internetowego Magento

Przeczytaj o wdrożeniach Magento
naszym blogu:

Jak pracujemy?

Analiza przedwdrożeniowa

Przeprowadzamy dokładną analizę dotychczasowych prac, określamy cele i kluczowe wyzwania w projekcie.

Opracowanie harmonogramu

Ustawiamy priorytety i nadajemy zadaniom konkretny deadline.

Sprawdzenie specyfikacji

Sprawdzamy specyfikację oraz architekturę docelowego rozwiązania na podstawie dostarczonych przez klienta danych. W razie potrzeby nanosimy niezbędne poprawki.

Propozycja rozwiązań

Proponujemy dodatkowe rozwiązania, zgodne z założeniami klienta, pozwalające zwiększyć sprzedaż.

Wdrożenie

Na podstawie stworzonego harmonogramu przystępujemy do prac nad wdrożeniem/migracją sklepu na Magento. W tym czasie również następują testy sklepu na dedykowanym serwerze testowym.

Rozwój i utrzymanie Magento

Po zakończeniu wdrożenia proponujemy skorzystanie z naszego supportu Magento, w czasie którego zapewniamy opiekę techniczną nad sklepem oraz prace rozwojowe zwiększające funkcjonalność i oraz wolumen sprzedaży.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Czym jest SLA?

SLA (z ang. Service Level Agreement) to rodzaj umowy, która zapewnia utrzymanie oraz systematyczne poprawianie ustalonego między klientem a usługodawcą poziomu jakości usług. Celem jest udzielenie wsparcia oraz utrzymanie Twojego sklepu, tak aby zapewnić ciągłość oraz wysoką jakość jego działania.

Jakie usługi wchodzą w skład SLA?

  • Możesz zgłaszać błędy w sklepie poprzez dedykowany system rejestracji zgłoszeń – HelpDesk,
  • Będziesz mieć dostęp do specjalistów, którzy rozwiążą błędy w określonym czasie,
  • Umówimy się z Tobą na konsultację z zakresu utrzymania niezawodnej pracy systemu na którym został utworzony Twój sklep,
  • Będziemy monitorować sklep (prowadzamy nadzór nad funkcjonowaniem sklepu, zbieramy statystyki oraz udostępniamy te statystyki dla Ciebie).

O czym warto pamiętać zawierając umowę SLA:

Ciągłość działania Twojego sklepu zostaje zapewniona dzięki trzem parametrom : czasu reakcji, czasu obejścia oraz czasu naprawy.
Czas reakcji to okres, który trwa od momentu zgłoszenia błędu do potwierdzenia zarejestrowania w systemie zgłoszeń (HelpDesk). Czas obejścia to czas potrzebny na przywrócenie działania systemu pomimo braku usunięcia przyczyny awarii.  Natomiast czas naprawy trwa od potwierdzenia zgłoszenia błędu do przywrócenia ciągłości działania, wyłączając czas oczekiwania na odpowiedź użytkownika na zadane pytanie.

Tymczasowe rozwiązanie (WORKAROUND)
Pamiętaj o rozróżnieniu tymczasowego rozwiązania od całkowitej eliminacji błędu. Workaround oznacza przywrócenie poprawnego działania procesu, jednak nie jest całkowitym wyeliminowaniem przyczyny błędu. W ten sposób błąd może pojawić się ponownie. Po rozwiązanie Workaround najczęściej sięgamy podczas awarii, kiedy zależy nam na krótkim czasie naprawy. Mimo tego, pamiętaj, że jest to tylko tymczasowe rozwiązanie. Całkowite wyeliminowanie przyczyny błędu zazwyczaj wiąże się z koniecznością przygotowania, przetestowania i wdrożenia nowej wersji systemu na co potrzeba więcej czasu. Jednak to rozwiązanie zapewnia dłuższy okres poprawnego działania Twojego biznesu.

Utrzymanie sklepu internetowego Magento

Sklep internetowy Magento potrzebuje doświadczonej obsługi technicznej, aby działał bezproblemowo. Magento jest typem otwartego oprogramowania sklepu internetowego. Oznacza to, że oferuje szeroką skalę możliwości. Magento wyposażono w rozbudowane narzędzia do raportowania, analiz, zarządzania produktami, wersję mobilną, system płatności, a także możliwość prowadzenia kilku sklepów w ramach jednego systemu.

Niestety, powyższe udogodnienia wiążą się z trudnością obsługi tego oprogramowania. Jako że utrzymanie sklepu internetowego na Magento nie należy do najłatwiejszych, potrzeba wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmą się wsparciem Twojego sklepu.

Zapewnimy wsparcie techniczne, zabezpieczające ciągłość Twojej sprzedaży online. Nasz zespół programistów będzie na bieżąco rozwiązywał zakłócenia, wpływające na pełną funkcjonalność Twojego sklepu. Dzięki regularnym testom bezpieczeństwa, audytom użyteczności oraz sprawdzaniu najczęstszych ścieżek zakupowych, błędy będą szybko identyfikowane i naprawiane, co będzie się przyczyniać do wzrostu zamówień.

Planując budżet projektu zarezerwuj środki na utrzymanie sklepu internetowego Magento, gdyż profesjonalna pomoc w utrzymaniu biznesu online jest jedynym sposobem, żeby zagwarantować wysoki poziom świadczenia usługi. Cięcie kosztów w tym przypadku nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż może się przyczynić do utraty płynności działania Twojego sklepu, co spowoduje spadek sprzedaży.

Szukasz sprawdzonej agencji e-commerce do dokończenia wdrożenia lub migracji Magento?

Napisz do mnie, zastanowimy się wspólnie jak rozwinąć Twój biznes
Porozmawiaj ze mną o swoim biznesie
https://gate-software.com/wp-content/uploads/2021/02/krzysztof-abram.jpg

Krzysztof Abram
Client Service Director, CEO
+48 694 946 435
[email protected]

Propozycje reklamowe prosimy składać na:
[email protected]

Chcesz z nami pracować? Wyślij nam CV na:
[email protected]

    Gate-Software jest zespołem specjalistów e-commerce Magento. Zabezpieczamy ciągłość sprzedaży online w ecommerce poprzez skuteczną opiekę techniczną. Maksymalizujemy potencjał sklepów internetowych poprzez nowoczesne rozwiązania technologiczne.