ZigaForm version 5.9.1

Proszę czekać, trwa ładowanie

 

Przejęcie projektu

Szukasz agencji e-commerce, która dokończy Twój projekt wdrożenia lub migracji sklepu na Magento?

Twoja dotychczasowa agencja e-commerce nie wywiązuje się z umowy? Projekt wdrożenia lub migracji Magento trwa zdecydowanie zbyt długo? Chętnie go przejmiemy i doprowadzimy do szczęśliwego końca.

Wdrożenie Magento lub migracja do wersji Magento 2 to proces złożony, wymagający nie tylko czasu, ale również odpowiednich umiejętności. Nasze dotychczasowe współprace z innymi klientami pokazują, że warto nawiązać z nami współpracę.

Jeśli nie jesteś zadowolony ze współpracy z aktualną agencją e-commerce, skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

support magento

Szukasz dobrej agencji e-commerce?
Sprawdź, jakie kryteria powinna spełniać!

Dlaczego warto przenieść swój projekt do Gate-Software?

Warto przenieść swój projekt do Gate-Software, ponieważ pracuje u nas zespół dedykowanych ekspertów IT, którzy przejęli i skutecznie zarządzali 45 trudnymi projektami e-commerce, zapewniając stabilność i rozwój. Mamy szybkie zarządzanie incydentami z rozszerzonym SLA, co gwarantuje minimalne przestoje i maksymalną wydajność mojego sklepu internetowego. Oferujemy jedno miejsce kontaktu dla wszystkich Twoich potrzeb, co upraszcza procesy i zwiększa efektywność zarządzania projektami. Dzięki przejrzystemu raportowaniu i precyzyjnym estymacjom będziesz mogł dokładnie planować i kontrolować koszty. Profesjonalne narzędzia i wsparcie IT sprawią, że Twój e-commerce będzie działał płynnie, a Ty będę mógł skupić się na rozwoju biznesu.

Z sukcesami przejmujemy i rozwijamy sklepy Magento u naszych klientów
zapraszamy do sprawdzenia poniższych case studies:

Logo Libet

Wdrożenie sklepu Magento w firmie produkcyjnej

W ramach współpracy wdrożyliśmy sklep internetowy firmy Libet pod adresem e-otoczenie.pl. Obecnie zajmujemy się jego supportem i rozwojem.

https://gate-software.com/wp-content/uploads/2021/02/almidecor-logo.jpg

Wdrożenie sklepu AlmiDecor

Dla naszego klienta – firmy AlmiDecor – wdrożyliśmy sklep Magento, a następnie zapewniliśmy mu wsparcie techniczne oraz rozwojowe.

Posiadamy certyfikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem w Magento

utrzymanie sklepu internetowego Magento
utrzymanie sklepu internetowego Magento
utrzymanie sklepu internetowego Magento

Przeczytaj o przejęciach Magento
naszym blogu:

Jak wygląda z nami współpraca?

Przejęcie projektu

Rozpoczynamy proces bezpiecznego przejęcia projektu w oparciu o wykonany audyt

Przydzielamy kierownika projektu

Dedykowany projekt Manager i zespół dostępni przez telefon, e-mail

Szybkie zarządzanie incydentami

Uruchamiamy usługę obsługi incydentów od 8:00 do 16:00. Dla dużych e-commerce rozszerzone SLA od 6:00 do 22:00.

Wsparcie SLA na zamówienie

Opracowujemy i wdrażamy rozszerzoną asystę np. na Black Friday

Jeden Punkt Kontaktu

Ustalamy pojedynczy Punkt Kontaktowy zapewnia płynność rozliczeń i zarządzania zadaniami.

Przejmujemy odpowiedzialność za projekt

Po zakończeniu procesu przejęcia, aktualizaujemy wszystkie dostępy do wybranych środowisk i przejmujemy odpowiedzialność za stabilne działanie.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Czym jest SLA?

SLA (z ang. Service Level Agreement) to rodzaj umowy, która zapewnia utrzymanie oraz systematyczne poprawianie ustalonego między klientem a usługodawcą poziomu jakości usług. Celem jest udzielenie wsparcia oraz utrzymanie Twojego sklepu, tak aby zapewnić ciągłość oraz wysoką jakość jego działania.

Jakie usługi wchodzą w skład SLA?

  • Możesz zgłaszać błędy w sklepie poprzez dedykowany system rejestracji zgłoszeń – HelpDesk,
  • Będziesz mieć dostęp do specjalistów, którzy rozwiążą błędy w określonym czasie,
  • Umówimy się z Tobą na konsultację z zakresu utrzymania niezawodnej pracy systemu na którym został utworzony Twój sklep,
  • Będziemy monitorować sklep (prowadzamy nadzór nad funkcjonowaniem sklepu, zbieramy statystyki oraz udostępniamy te statystyki dla Ciebie).

O czym warto pamiętać zawierając umowę SLA:

Ciągłość działania Twojego sklepu zostaje zapewniona dzięki trzem parametrom : czasu reakcji, czasu obejścia oraz czasu naprawy.
Czas reakcji to okres, który trwa od momentu zgłoszenia błędu do potwierdzenia zarejestrowania w systemie zgłoszeń (HelpDesk). Czas obejścia to czas potrzebny na przywrócenie działania systemu pomimo braku usunięcia przyczyny awarii.  Natomiast czas naprawy trwa od potwierdzenia zgłoszenia błędu do przywrócenia ciągłości działania, wyłączając czas oczekiwania na odpowiedź użytkownika na zadane pytanie.

Tymczasowe rozwiązanie (WORKAROUND)
Pamiętaj o rozróżnieniu tymczasowego rozwiązania od całkowitej eliminacji błędu. Workaround oznacza przywrócenie poprawnego działania procesu, jednak nie jest całkowitym wyeliminowaniem przyczyny błędu. W ten sposób błąd może pojawić się ponownie. Po rozwiązanie Workaround najczęściej sięgamy podczas awarii, kiedy zależy nam na krótkim czasie naprawy. Mimo tego, pamiętaj, że jest to tylko tymczasowe rozwiązanie. Całkowite wyeliminowanie przyczyny błędu zazwyczaj wiąże się z koniecznością przygotowania, przetestowania i wdrożenia nowej wersji systemu na co potrzeba więcej czasu. Jednak to rozwiązanie zapewnia dłuższy okres poprawnego działania Twojego biznesu.

Utrzymanie sklepu internetowego Magento

Sklep internetowy Magento potrzebuje doświadczonej obsługi technicznej, aby działał bezproblemowo. Magento jest typem otwartego oprogramowania sklepu internetowego. Oznacza to, że oferuje szeroką skalę możliwości. Magento wyposażono w rozbudowane narzędzia do raportowania, analiz, zarządzania produktami, wersję mobilną, system płatności, a także możliwość prowadzenia kilku sklepów w ramach jednego systemu.

Niestety, powyższe udogodnienia wiążą się z trudnością obsługi tego oprogramowania. Jako że utrzymanie sklepu internetowego na Magento nie należy do najłatwiejszych, potrzeba wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmą się wsparciem Twojego sklepu.

Zapewnimy wsparcie techniczne, zabezpieczające ciągłość Twojej sprzedaży online. Nasz zespół programistów będzie na bieżąco rozwiązywał zakłócenia, wpływające na pełną funkcjonalność Twojego sklepu. Dzięki regularnym testom bezpieczeństwa, audytom użyteczności oraz sprawdzaniu najczęstszych ścieżek zakupowych, błędy będą szybko identyfikowane i naprawiane, co będzie się przyczyniać do wzrostu zamówień.

Planując budżet projektu zarezerwuj środki na utrzymanie sklepu internetowego Magento, gdyż profesjonalna pomoc w utrzymaniu biznesu online jest jedynym sposobem, żeby zagwarantować wysoki poziom świadczenia usługi. Cięcie kosztów w tym przypadku nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż może się przyczynić do utraty płynności działania Twojego sklepu, co spowoduje spadek sprzedaży.

Uzyskaj Profesjonalne Wsparcie IT dla Twojego E-commerce

Podczas bezpłatnej konsultacji nasz ekspert wskaże Ci najlepsze rozwiązania IT, które pomogą rozwiązać problemy i wyzwania Twojego sklepu internetowego. W kolejnych krokach dowiesz się, jak wygląda proces wdrożenia tych rozwiązań. Umów dogodny termin i zacznij korzystać z narzędzi, które zwiększą efektywność Twojego biznesu.
https://gate-software.com/wp-content/uploads/2024/06/Gate-Software_DariuszPacko-160x160.webp

Dariusz Paćko
Head of Growth / Consultant e-commerce
+48 668 183 514‬
[email protected]

https://gate-software.com/wp-content/uploads/2024/06/profile-pic-28-160x160.webp

Krzysztof Abram
Client Service Director, CEO
+48 694 946 435
[email protected]

Propozycje reklamowe prosimy składać na:
[email protected]

Chcesz z nami pracować? Wyślij nam CV na:
[email protected]

    Gate-Software jest zespołem specjalistów e-commerce Magento. Zabezpieczamy ciągłość sprzedaży online w ecommerce poprzez skuteczną opiekę techniczną. Maksymalizujemy potencjał sklepów internetowych poprzez nowoczesne rozwiązania technologiczne.