ZigaForm version 5.9.1

Proszę czekać, trwa ładowanie

 

Prowadzenie swojego sklepu internetowego to niezwykle atrakcyjna ścieżka biznesowa, w związku z tym coraz więcej firm wchodzi w e-commerce jako kolejny z kanałów sprzedaży. Też myślisz o sprzedaży w sieci? A może masz już sklep i chcesz zmienić jego platformę na bardziej wydajną? W poniższym artykule pokazujemy Ci, ile kosztuje sklep na Magento, dzięki któremu na wiele lat zyskasz stabilny i rozwojowy system do e-handlu.

Jak wygląda wdrożenie sklepu Magento?

Wdrożenie sklepu Magento to zadanie, którego nie da się zrobić w tydzień. To inwestycja, która może trwać całymi miesiącami, zwłaszcza, gdy chcesz stworzyć sklep szyty dokładnie na Twoją miarę.

Aby to zrobić potrzebujesz dobrej agencji e-commerce, której specjaliści wezmą na siebie cały trud skonfigurowania serwerów, instalacji Magento i dostosowania systemu pod Twoje potrzeby. Zarówno pod względem wymaganych funkcji, jak i warstwy wizualnej.

Całość procesu wdrożenia sklepu na Magento zawiera się w składającej się z pięciu punktów procedurze, dzięki której masz pełen wgląd we wszystkie etapy, na których znajduje się proces uruchomienia Twojego własnego miejsca w sieci. Następuje to w poniższych krokach:

Analiza przedwdrożeniowa

Nasza agencja współpracę z każdym klientem rozpoczyna od tzw. analizy przedwdrożeniowej. Jest to moment, gdy ustalimy z Tobą wszystkie niezbędne elementy dalszej współpracy. Przeanalizujemy aktualną sytuację Twojego biznesu, rynek, na który zamierzasz wejść, określimy cele oraz kluczowe wyzwania, jakie mogą stanąć nam na drodze.

Opracowanie specyfikacji

W następnym kroku zaczynamy działać bardziej technicznie. Nasi specjaliści przygotowują pełną specyfikację miejsca serwerowego, dostępnych gotowych modułów do Magento lub konieczność stworzenia od podstaw własnych.

Na podstawie określonych wcześniej celów dobieramy również wszelkie technologie mające wspierać Twój biznes i zapewnić mu maksymalną możliwą do osiągnięcia bezawaryjność.

Propozycja rozwiązań

Na etapie trzecim otrzymujesz od nas propozycję rozwiązań, którą szczegółowo z Tobą omawiamy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrać takie technologie, które będą miały najbardziej pozytywny wpływ na wysokość sprzedaży w Twoim sklepie.

Moment, w którym omawiamy wszystkie rozwiązania jest również momentem, gdy możesz wprowadzić do planu projektu ewentualne poprawki.

Harmonogram prac

Kolejnym krokiem czekającym na drodze do Twojego sklepu jest stworzenie harmonogramu pracy. Jest on oparty na przygotowanej wcześniej analizie i zawiera w sobie tzw. kamienie milowe, priorytety zadań oraz terminy, w jakich nasza agencja zobowiązuje się wykonać konkretne prace.

Prace wdrożeniowe

Ostatnim etapem wdrożenia sklepu na Magento jest konkretna praca naszych developerów oraz testerów, którzy na bazie przygotowanej (i zaakceptowanej przez Ciebie) specyfikacji stworzą w pełni działający, gotowy do uruchomienia sklep.

Zgodnie z ustalonymi kamieniami milowymi przyjętymi w projekcie, przekazujemy Ci na bieżąco wszelkie informacje dotyczące statusów zadań, a także ewentualnych trudności, na jakie natrafiliśmy w czasie wdrożenia.

Ile kosztuje wdrożenie sklepu Magento?

.


.

Zamów bezpłatną konsultację

.

Z nami rozwój Twojego biznesu nabierze tempa! Zapraszamy do kontaktu średnie i duże firmy generujące min. 7 mln PLN obrotu rocznie – tam nasza ekspertyza sprawdza się najlepiej.

.

Kliknij w poniższy przycisk i skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów e-commerce

.

Gate-Software jest zespołem specjalistów e-commerce Magento. Zabezpieczamy ciągłość sprzedaży online w ecommerce poprzez skuteczną opiekę techniczną. Maksymalizujemy potencjał sklepów internetowych poprzez nowoczesne rozwiązania technologiczne.