ZigaForm version 5.9.1

Proszę czekać, trwa ładowanie

 

Ergonode w wersji 1.0.0 oficjalnie dostępny

22 kwietnia 2021by Krzysztof Abram

Open source’owy system PIM Ergonode wyszedł z fazy beta i został oficjalnie opublikowany w wersji 1.0.0.

Ergonode to system PIM umożliwiający zarządzanie informacjami produktowymi w sklepach internetowych. Wersja 1.0.0 w stosunku do wcześniejszych wydań została wzbogacona m.in. o:

  • możliwość masowej edycji lub usuwania produktów,
  • poprawiony import/eksport bazy produktowej,
  • funkcja resetu hasła dla użytkowników,
  • szereg poprawek dotyczących relacji między produktami,
  • poprawiony connector z systemem Shopware 6,
  • usprawnienia UX.

Plany Ergonode na najbliższą przyszłość

Zespół odpowiedzialny za rozwój systemu Ergonode zapowiada na najbliższe tygodnie szereg dodatkowych zmian, wśród których wymienić możemy m.in.:

  • zupełnie nowe API służące do integracji narzędzia z innymi systemami oraz poprawy dwustronnej wymiany danych,
  • zestaw narzędzi do zarządzania bazą produktową (system kontroli jakości informacji, opcje do pracy zespołowej dla operatorów Ergonode),
  • tutoriale wideo prezentujące możliwości narzędzia.

Jeśli interesujesz się systemem Ergonode i chciałbyś wykorzystać go w swoim biznesie e-commerce, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, jak i wspomożemy Cię we wdrożeniu niezbędnych narzędzi e-commerce.

Zapraszamy również do lektury naszego artykułu “Kiedy warto wdrożyć w sklepie system PIM”, gdzie piszemy więcej o tego typu narzędziach.

 

Masz pytania dotyczące rozwoju e-commerce? Skorzystaj z darmowej, niezobowiązującej konsultacji, dzięki której zyskasz wiedzę niezbędną do zwiększenia obrotów w swojej firmie.

.


.

Zamów bezpłatną konsultację

.

Z nami rozwój Twojego biznesu nabierze tempa! Zapraszamy do kontaktu średnie i duże firmy generujące min. 7 mln PLN obrotu rocznie – tam nasza ekspertyza sprawdza się najlepiej.

.

Kliknij w poniższy przycisk i skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów e-commerce

.

Gate-Software jest zespołem specjalistów e-commerce Magento. Zabezpieczamy ciągłość sprzedaży online w ecommerce poprzez skuteczną opiekę techniczną. Maksymalizujemy potencjał sklepów internetowych poprzez nowoczesne rozwiązania technologiczne.