ZigaForm version 5.9.1

Proszę czekać, trwa ładowanie

 

Nasze specjalizacje

Jesteśmy Agencją eCommerce. Dbamy o rozwój biznesu swoich klientów. 

Pomagamy sklepom internetowym poprawiać wyniki sprzedaży – przez trafne przekładanie założeń biznesowych na technologię. Niezależnie od wielkości biznesu i tego czy jest prowadzony od kilku lat czy dopiero zaczyna.Oferujemy rozwiązania dla Klientów B2B oraz B2C.  

Pracujemy by ciągle usprawniać biznes naszych klientów, poprzez prowadzenie cyklicznych warsztatów rozwoju e-commerce. W trakcie warsztatów u naszych klientów dzielimy się wiedzą, doświadczeniami z wykorzystywanych narzędzi czy funkcji na innych obsługiwanych przez nas sklepach.  Dlatego właśnie my, możemy pomóc ci osiągnąć założone cele! Współpracujemy z klientami z całego Świata, którzy wspólnie z nami realizują projekty w najnowszych technologiach. 

Dysponujemy zespołem doświadczonych, certyfikowanych specjalistów od różnych technologii (Magento 1 i 2, PWA, VueJS itd). Specjalizujemy się w Magento 1 (utrzymanie, wsparcie) oraz Magento 2 (wdrożenia i migracje).  Dostarczamy rozwiązania, których siłą jest jakość i przejrzystość tworzonego kodu, a także świetna komunikacja podczas całego procesu tworzenia. 

Nie zależy nam tylko na wykonaniu usługi, chcemy wraz z Tobą brać udział w rozwoju Twojego sklepu. Naszą wiedzę oraz doświadczenie mogą potwierdzić Klienci którzy powierzyli nam stworzenie oraz opiekę nad swoim biznesem. Z niektórymi pracujemy już kilka lat, nie tylko jako projekt.

Umów się z nami na szybką konsultację lub wycenę usług, których potrzebujesz -
Zostaw e-mail lub telefon skontaktujemy się z Tobą!

Wypełnij formularz

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Gate-Software jest zespołem specjalistów e-commerce Magento. Zabezpieczamy ciągłość sprzedaży online w ecommerce poprzez skuteczną opiekę techniczną. Maksymalizujemy potencjał sklepów internetowych poprzez nowoczesne rozwiązania technologiczne.