Nasze specjalizacje

Jesteśmy Agencją eCommerce. Dbamy o rozwój biznesu swoich klientów. 

Pomagamy sklepom internetowym poprawiać wyniki sprzedaży – przez trafne przekładanie założeń biznesowych na technologię. Niezależnie od wielkości biznesu i tego czy jest prowadzony od kilku lat czy dopiero zaczyna.Oferujemy rozwiązania dla Klientów B2B oraz B2C.  

Pracujemy by ciągle usprawniać biznes naszych klientów, poprzez prowadzenie cyklicznych warsztatów rozwoju e-commerce. W trakcie warsztatów u naszych klientów dzielimy się wiedzą, doświadczeniami z wykorzystywanych narzędzi czy funkcji na innych obsługiwanych przez nas sklepach.  Dlatego właśnie my, możemy pomóc ci osiągnąć założone cele! Współpracujemy z klientami z całego Świata, którzy wspólnie z nami realizują projekty w najnowszych technologiach. 

Dysponujemy zespołem doświadczonych, certyfikowanych specjalistów od różnych technologii (Magento 1 i 2, PWA, VueJS itd). Specjalizujemy się w Magento 1 (utrzymanie, wsparcie) oraz Magento 2 (wdrożenia i migracje).  Dostarczamy rozwiązania, których siłą jest jakość i przejrzystość tworzonego kodu, a także świetna komunikacja podczas całego procesu tworzenia. 

Nie zależy nam tylko na wykonaniu usługi, chcemy wraz z Tobą brać udział w rozwoju Twojego sklepu. Naszą wiedzę oraz doświadczenie mogą potwierdzić Klienci którzy powierzyli nam stworzenie oraz opiekę nad swoim biznesem. Z niektórymi pracujemy już kilka lat, nie tylko jako projekt.

Umów się z nami na szybką konsultację lub wycenę usług, których potrzebujesz -
Zostaw e-mail lub telefon skontaktujemy się z Tobą!

Wypełnij formularz

  https://gate-software.com/wp-content/uploads/2020/11/gate-black_mini.png

  Sprawdź nasze recenzje na Clutch:

  Gate-Software Sp. z o.o.

  ul. Przemysłowa 39a
  33-100 Tarnów, Polska

  [email protected]
  +12 378 98 81

  https://gate-software.com/wp-content/uploads/2020/11/soda_logo-e1605877810907.png

  Jesteśmy członkiem SoDA

  https://gate-software.com/wp-content/uploads/2021/03/Adobe_Solution_Partner_Bronze-1.png

  Gate-Software jest zespołem specjalistów e-commerce Magento. Zabezpieczamy ciągłość sprzedaży online w ecommerce poprzez skuteczną opiekę techniczną. Maksymalizujemy potencjał sklepów internetowych poprzez nowoczesne rozwiązania technologiczne.