ZigaForm version 5.9.1

Proszę czekać, trwa ładowanie

IT Rekruter/Recruitment Business Partner

Jesteśmy agencją eCommerce i budujemy sklepy internetowe. Ponieważ w ostatnich miesiącach nasza branża przeżywa rozkwit, poszukujemy doświadczonego i samodzielnego Rekrutera IT, który systematycznie będzie budował i rozwijał zespół Gate-Software. W swoich działaniach będziesz mieć całkowitą dowolność. Oprócz samej rekrutacji, chętnie powierzymy Ci rozwój naszych procedur i procesów HR w obszarze onboardingu, employer brandingu oraz rozwoju kompetencji.

Obowiązki na stanowisku:

  • aktywne poszukiwanie kandydatów metodami direct search
  • prowadzenie procesu rekrutacji od pozyskania CV do złożenia oferty (end-to-end)
  • wsparcie zarządu w obszarze HR
  • onboarding oraz offboarding pracowników
  • aktualizacja i ciągły rozwój procesów HR i Rekrutacji
  • kontakt z zewnętrznymi dostawcami
  • praca z systemem JIRA
  • dbanie o dobre imię i rozpowszechnianie marki Gate-Software na rynku pracy

  • posiadasz doświadczenie jako samodzielny Rekruter w obszarze IT – min 3 lata
  • posiadasz doświadczenie w obszarze eCommerce (mile widziane)
  • wiesz jak docierać do biernych kandydatów, a Boolean i X-Ray search nie są dla Ciebie obce
  • jesteś komunikatywna/y i potrafisz budować relacje
  • potrafisz pracować na celach
  • podchodzisz poważnie do obowiązków i chcesz się nieustannie rozwijać
  • chciałbyś mieć wpływ nie tylko na rekrutacje, ale również na politykę personalną w firmie
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie C1

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • będziesz mógł samodzielnie tworzyć dział HR w naszej firmie – szukamy lidera, wokół którego będziemy mogli zbudować zespół
  • będziesz mieć realny wpływ na swoją pracę i dobór narzędzi do pracy
  • gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników i doświadczenia
  • umożliwiamy elastyczny czas pracy i dopuszczamy pracę zdalną
  • wspieramy w uzyskaniu certyfikatów – finansowe i szkoleniowe
  • oferujemy imprezy integracyjne, cykliczne eventy firmowe

O firmie:

Gate-Software Sp. z o.o. od 2015 zajmuje się budowaniem i rozwijaniem sklepów internetowych w modelu Business-2-Business i Business-2-Client. Tarnowska firma oferuje szeroki zakres usług związanych z zakupami online – kreowanie, utrzymanie sklepów, konsulting, zwiększenie sprzedaży oraz leasing pracowniczy w różnych technologiach na rynku Polskim oraz w Europie. Firma zatrudnia obecnie ponad 20 inżynierów, w ciągu najbliższych 5 lat Gate-Software planuje poszerzyć swoje szeregi o kolejnych 80 specjalistów.