Wdrożenia Magento

#KomandosiEcommerce

Specjalizujemy się w tworzeniu i utrzymaniu sklepów Magento, systemów PIM i systemów dedykowanych, kreowaniu wizerunku i marketingu dla klientów sprzedających w modelu B2B i B2C

Wyślij zapytanie
Co robimy

Od 10 lat pomagamy budować i rozwijać sklepy Magento B2B i B2C.

KIM JESTEŚMY

Wierzymy, że każdy sklep internetowy zasługuje na sukces.

Pomagamy połączyć wyzwania prowadzenia biznesu z wymogami nowoczesnego rynku opartego o technologie internetowe. Jesteśmy partnerem w zakresie odpowiedzialności za skuteczne działania systemów IT wspierające sprzedaż w nowoczesnych kanałach.

Czytaj dalej

ROZWIJAMY HANDEL W INTERNECIE

Od wielu lat zbieramy doświadczenia pozwalające realizować strategie wzrostu sklepów internetowych. Wykorzystujemy proces analizy biznesowej, funkcjonalnej i branżowej dla najlepszego projektowania skutecznych nowoczesnych rozwiązań dla naszych klientów. Gwarantujemy wzrost sprzedaży, satysfakcji klientów i stabilności wykorzystywanych narzędzi IT.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY
Właściciel firmy i ojciec używanych w niej technologii. Miłośnik biznesu i przekładania technologii na zyski w firmach. Po pracy głowa rodziny oraz wielbiciel muzyki klasycznej.
Krzysztof Abram

CEO

Odpowiada za sprzedaż oraz strategię rozwoju klientów. Jeśli ktoś ma pytania odnośnie rozwoju swojego sklepu, to do niego się kieruje. Prywatnie pochłania literaturę biznesową oraz wszystko związane z science-fiction.
Adrian Micek

PM / Strategia

Jest odpowiedzialna za regularny kontakt z naszymi klientami. Zajmuje się omawianiem bieżących potrzeb klientów i raportowaniem postępów pracy. Prywatnie interesuje się employer brandingiem oraz prozą Stephena Kinga.
Anna Cegielska

Account manager

WYBRANI KLIENCI

Rozwiniemy .

Skontaktuj się z nami